Dzień pierwszy:

 

Dzień drugi:

Cześć, tym razem witam was z wystawy Grecka Panorama

Grecka Panorama czyli Grecja w Polsce. Warszawa - Torwar 12-13 grudnia 2015 r.
Celem wystawy jest zapoznanie polskiej publiczności ze zdrowym i smacznym greckim sposobem odżywiania oraz z gastronomią helleńską.
Grecka Panorama to impreza o greckiej turystyce, kulturze i gastronomii, czyli to co lubię najbardziej.
W czasie trwania wystawy przedstawiane będą bardzo atrakcyjne oferty wakacyjne i podróżnicze do Grecji, z największych polskich biur podróży i biorących udział przedstawicieli branży hotelarskiej i turystycznej.

Cześć, witam. W dzisiejszym odcinku przywitam was z największego i najbardziej znanego kurortu Bułgarii - Słonecznego Brzegu. Bułgarię i wybrzeże bułgarskie mam okazję zwiedzać już od 15 lat i w skrócie opowiem wam dzisiaj o kurortach, które moim zdaniem są godne aby je wam polecić.

  1. Zwiedzanie zaczniemy od północy. Albene najlepiej ukarzą wam moje ujęcia z drona, jak widzicie kurort posiada dużo pięknej zieleni, fantastyczna plażę, nowy aquapark, jest to świetne miejsce dla

Czytaj więcej: Odcinek 2: Bułgaria | VLOG Mixtravel

Ja su, kalimera.

W moim pierwszym odcinku vloga zapraszam was do mojego ulubionego kraju- Grecji. Helladę pokochałem za widoki, jedzenie, muzykę ( tu co w drugiej piosence występuje słowo "sagapo" - czyli kocham cie) i oczywiście pogodnych ludzi; Grecy są rodzinni, gościnni i czasami trochę zwariowani, jak każdy z nas!

Region, do którego chce was zabrać to położony na północy Grecji Półwysep Chalkidiki. Jego słynne "trzy palce" to Kassandra, Sitonia i Athos. Na Chalkidiki możesz dostać się samolotem, autokarem lub własnym samochodem. Stolicą regionu są Thessaloniki.

Czytaj więcej: Odcinek 1: Chalkidiki - Grecja | VLOG Mixtravel